Szkolenia dla kosmetyczek,kosmetologów i gabinetów kosmetycznych.

Zostań sugarystką i wyrwij włocha!

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń?


Cukrowanie jako jedyna naturalna metoda depilacji przeżywa prawdziwy renesans.
Rozszerz ofertę w Twoim gabinecie i wyjdź na przeciw trendom, o które dopytują Twoje klientki.

Certyfikowane warsztaty organizowane są dla grup jak i indywidualnie na terenie całej Polski.
Warsztaty prowadzone są przez licencjonowane Instruktorki posiadające
wykształcenie kosmetyczne oraz kosmetologiczne.

Warsztaty składają się z części teoretycznej oraz praktycznej.

 

1.Jesteś zainteresowana warsztatami w Twoim gabinecie, Nasz Instruktor przyjedzie do Twojego gabinetu w optymalnym dla Ciebie terminie.

Czas trwania 6 -8 h. 1200 zł/osoba

2.Szkolenie podstawowe to fundament treningu ELLA Sugaring Know-How.

W I części teoretycznej zapoznamy Cię z historia depilacji cukrowej i marki ELLA, omówimy budowę włosa, przedstawimy zalety cukrowania.

W II części pokazowej przedstawimy 3 techniki cukrowania ELLA. (manualna, paskowa i za pomoca rolki). W II części praktycznej w małych grupach 2-6 osób nauczysz się depilacji wg naszych technik na wybranych partiach ciała i twarzy (brwi, bródka, wąsik, pachy, nogi, przedramiona, plecy, bikini klasyczne, francuskie i brazylijskie)

Czas trwania 6 -8 h. 1000 zł/osoba

3.Szkolenie z modułu depilacja intymna damska koncentrują się tylko na nauce cukrowania stref intymnych lub pogłębieniu czy też odświeżeniu tych umiejętności.

Na tym szkoleniu nauczysz się, jak sprawnie i bezpiecznie wykonać zabieg pełnej depilacji intymnej.Omówimy także i zaprezentujemy mode intymna oraz aktualne trendy.

Poza opanowaniem umiejętności praktycznych, wyposażymy Cie także w wiedzę psychologiczna. Nauczymy Cie, jak sprawić by atmosfera wokół depilacji była pełna zaufania i klientka czuła się komfortowo, a nasz manifest „Nic co ludzkie, nie jest kosmetyczce obce” stał się faktem w Twoim gabinecie.

Czas trwania 4 h. 800 zł/osoba