Irena Rybicka właścicielka gabinetu "Bo jesteś wyjątkowa"

W Tarnowskich Górach znajdziesz wiele salonów kosmetycznych, gabinetów SPA i odnowy biologicznej. Dlaczego więc masz trafić właśnie do „Bo jesteś wyjątkowa”? Jeżeli lubisz przebywać w miejscach kameralnych, cenisz ciepłą atmosferę i szukasz okazji do złapania oddechu, musisz znaleźć się dokładnie w tym miejscu. 
Dowodem na magię „Bo jesteś wyjątkowa” są wracające klientki i wiadomości, które szereg z nich wysyła do mnie po wizycie. To podziękowania za to, że ich dzień nabrał kolorów i stał się wyjątkowy. Bo nazwa salonu autentycznie odzwierciedla to, co przekazuje swoim klientkom całym sercem. Daje im poczucie wyjątkowości… Zarówno dzięki cudownym zabiegom, które poprawiają samopoczucie, relaksują, dodają urody, jak również dzięki panującej w salonie atmosferze, wystrojowi, oraz ciepłu. Profesjonalne zabiegi poszerzone są o coś naprawdę cennego – indywidualne podejście, profesjonalizm, a przede wszystkim możliwość otworzenia się, rozmowy i pewności, że wszystko co zostaje wypowiedziane w tym czarodziejskim miejscu, pozostaje w nim i nie opuszcza jego ścian. 
Pojawiając się w „Bo jesteś wyjątkowa” zawsze możesz liczyć na powitalny kubek z pysznym napojem, uśmiech i otwartość. Niezależnie od grubości Twojego portfela - otrzymujesz 100% poczucie, że jesteś kimś naprawdę wyjątkowym. Oferta salonu jest wciąż poszerzana o nowe usługi, a najbardziej słynie z „słodkiej” depilacji pastą cukrową, woskiem twardym, woskiem miękkim oraz z zabiegów typu manicure i pedicure. Już niedługo pojawią się zabiegi na twarz i ciało, a w następnej kolejności masaże, a nawet makijaż permanentny! 
Jeśli chcesz poczuć się zadbana, zaopiekowana i wyjątkowa – koniecznie umów się na wizytę w „Bo jesteś wyjątkowa"